top of page

Prirodzene.

Z dreva.

CENOVÁ PONUKA

BELATTI vám ponúka výborný pomer ceny a kvality

Našim cieľom nie je byť najlacnejším dodávateľom na trhu, keďže naše skúsenosti potvrdili, že nechceme poľaviť v kvalite materiálu, ani v nedostatkoch v oblasti projektovania a navrhovania.

 

Mi nerobíme projekty na 5 alebo 10 rokov, naše projekty majú slúžiť 50 rokov z reziva pevnostnej triedy C24, pričom z množstva použitého materiálu využijeme až o 15% viac ako iné spoločnosti na trhu.  

 

Naše konštrukcie sa môžu pýšiť okrem iného aj tým, že nie sú dimenzované na minimálne požiadavky pre nosnosť, ale práve naši statici navrhujú všetky projekty s rezervou až 15% nad minimálnu nosnosť.

 

Sú veci, ktoré sú finančne nevyčísliteľné

-Garantujeme bezpečnosť-

Z nášho pohľadu je bezpečnosť tým najdôležitejším aspektom. V prípade základných podmienok dávame na každý realizovaný projekt 5 ročnú záruku, ktorá je voliteľne rozšíriteľná až o ďalších 5 rokov s podmienkou miestnej obhliadky.

Pri našich prácach nehrozí dodatočná potreba posilnenia alebo opráv strešnej konštrukcie. Časom je možné zmeniť aj strop, prípadne môžete umiestniť aj solárne panely na strechu. U nás chodí bezpečnosť a praktickosť ruka v ruke.

 

Pri fyzickej bezpečnosti ale nezabúdame na finančnú bezpečnosť:

 

pri volbe spoločnosti BELATTI vám nehrozia skryté alebo dodatočné náklady,

garantuje vám vopred vypočítané ceny. Všetko sa pripravuje v špeciálnom softvéri, v ktorom prebieha meranie, modelovanie, aby cena zodpovedala čo najviac realite.

 

Cenové ponuky vypracovávame včasne na základe Vašich preferencií spolu s osobnou konzultáciou a poradenstvom už v počiatočných fázach realizovania projektu. Dodržiavame dohodnuté termíny na realizáciu.

 

POZOR!

Ponuky 1 a 2 sú bezplatné, za ďalšie zmeny účtujeme 20 Eur brutto. V prípade objednávky však budú náklady na dodatočné cenové ponuky dvakrát odpočítané z ceny konštrukcie.


Ďakujeme, že si vážite našu prácu a že ste si vybrali práve nás!

Pre žiadosť o cenovú ponuku vyplňte formulár, alebo nás kontaktujte prostredníctvom emailu.

bottom of page