top of page

Prirodzene.

Z dreva.

SME SPONZOROM

- NA ČO SME HRDÍ -

extraliga-komarno-volejbal-majstri

 NAŠA SPOLOČNOSŤ PODPORUJE:

VK SPARTAK UJS KOMÁRNO

Spoločenská zodpovednosť firiem (Corporate Social Responsibility- CSR) je celková ekonomická, ekologická a tiež sociálna zodpovednosť spoločnosti za udržateľné riadenie.

 

Pokora a športové nasadenie zohrávajú v živote našej spoločnosti veľkú úlohu. Belatti a jej partnerská spoločnosť Coviani boli tiež ovplyvnení vlastným zameraním, čo zadefinovalo aj smerovanie investovania spoločnosti v rámci spoločnej zodpovednosti.

 

Ako miestny patriot podporujúci volejbalový klub VK Spartak UJS Komárno, sa snažíme starať o športové príležitosti mladej generácie a zároveň sa starať tímovými úspechmi o reputáciu nášho malého mesta.

 

Cesta do extraligy bola dosť hrboľatá v začiatkoch, ťažkosti predstavovalo získanie počiatočných finančných zdrojov potrebných na činnosť, ale chod klubu sa pomaly dostal do starých koľají. Viac o histórii klubu a výsledkoch sa dozviete na webe VK Spartak UJS Komárno.

 

Za dôležité považujeme spomenúť aj skutočnosť, že základný kameň miestneho volejbalového klubu položil majiteľ spoločnosti Belatti, Ing. Ladislav Ferencz. Jeho skúsenosti v oblasti podnikania významne prispeli k profesionálnejšiemu vedeniu klubu.

 

Našou srdcovou záležitosťou sú športové príležitosti mladej generácie, dosiahnutie úspechov v extraligovom súťaži a podpora rozvoja talentu. Aktívne teda prispievame aj k organizácii miestnych akcií volejbalových tímov a k sponzorstvu hráčov.

NAJVÝZNAMNEJŠIE ÚSPECHY KLUBU:

Majster Slovenska 2020/2021 - Extraliga mužov

Vicemajster Slovenska 2014/2015 - Extraliga mužov

Víťaz Slovenského pohára 2014/2015

bottom of page