top of page

Prirodzene.

Z dreva.

O NÁS

Zameriavame sa na väzníkové strechy

- od návrhu až po realizáciu- 

História - od 1996

Na Slovensku začala naša spoločnosť v roku 1996 medzi prvými zavádzať väzníkové strechy, a to nielen v samotnej výrobe, ale aj v projektovaní a realizácii. Medzi hlavnou činnosťou patrí navrhovanie a výroba priehradových (väzníkových) strešných konštrukcií spájané so styčníkovými doskami, stropných nosníkov typu POSI JOIST a realizácia drevostavieb na kľúč. Ako to už v prípade inovatívnych technológií býva, mnohí boli skeptickí voči väzníkovým strechám, avšak inovácia obstála v skúške a naďalej si utvrdzuje svoje miesto v oblasti realizácie striech.

Stali sme sa súčasťou zavádzania technológie

Naše vedomosti sme odovzdávali stavebným spoločnostiam, projektantom a investorom prostredníctvom seminárov a rôznych školení, ale samozrejme aj my sami sme pokročili s dobou. Technológia väzníkových striech bola vo svojej 60-ročnej histórii prepracovaná do dokonalosti. Prostredníctvom zahraničných ciest a rôznych workshopov sme posúvali naše vedomosti a skúsenosti na vyššiu úroveň v oblasti projektovania a realizácie väzníkových striech.

 

Vďaka našim 25-ročným skúsenostiam a viac ako 3 000 realizovaným strešným konštrukciám sme sa stali popredným dodávateľom na maďarskom a slovenskom trhu.

nase-vyrobene-vaznikove-konstrukcie

Nielen väzníková strecha,

ale aj my sami sme uspeli

Poznáme drevo a vieme, čo dokáže, koľko toho unesie ako nosná konštrukcia. Výsledkom kvalitnej a odbornej práce spoločnosti, súčasťou ktorej sú aj skúsenosti našich vlastných statikov obohatené o profesionálne skúsenosti presahujú viac ako 50 rokov od existencie našej spoločnosti predstavujú:

 

 -  0, t.j. Nula zle zostavených strešných konštrukcií väzníkových striech -

Dôvodom je to, že pri stavbe používame minimálne o 15% viac kvalitnejších surovín a osobitnú pozornosť venujeme priestorovému ztuženie celej konštrukcie. Vďaka tomu je strešná konštrukcia vášho domu odolná aj voči rôznym poveternostným vplyvom.

 

Strechy realizujeme vždy bez kompromisov, keďže vieme, že oprava strechy je veľmi nákladná, komplikovaná a zaťažujúca. V prípade domov s klasickou tesárskou strechou vyvoláva najväčšie komplikácie pri projektovaní samotné riešenie podpier strechy. Z tohto dôvodu je potrebné tomu značne prispôsobiť vnútorné usporiadanie domu, a preto následné zmeny je možné vykonať len na úkor veľkých výdavkov. V prípade voľby väzníkových strešných konštrukcií sa s takými problémami nestretnete: napriek jej ľahkej konštrukcii je zárukou bezpečnosti a s ohľadom na budúcnosť je možné vykonať zmeny vnútorného usporiadania domu bez akýchkoľvek komplikácií.

U nás sa neplytvá zbytočne s časom: za pomoci našich statikov sa proces projektovania a výstavby skracuje približne o polovicu, čo však v žiadnom prípade nejde na úkor kvality: naše väzníkové strešné konštrukcie navrhujeme na minimálne obdobie 50 rokov.

POŽIADAJTE NÁS O CENOVÚ PONUKU

Neupustíme zo štandardov!

Pre bezpečnú a odolnú strechu pracujeme len s tými najlepšími: od samého začiatku sme oficiálnym a kvalifikovaným partnerom americkej spoločnosti MiTek, najstaršej a najväčšej spoločnosti na svete v oblasti výroby väzníkových striech, výrobnej technológie a statického softvéru, ktoré zabezpečuje styčníkové dosky, softwarové a technické pozadie a technológiu potrebnú k výrobu priehradových konštrukcií. 

Okrem toho sa kapacita nášho strojového parku v roku 2021 strojnásobia, čím sa stane naša spoločnosť BELATTI najväčším výrobcom väzníkových striech v regióne. Vďaka tomu budeme môcť ponúknuť zákazníkom také podmienky, ktoré ktoré budú aj cenovo a aj časovo bezkonkurenčné.

Vyberte si nás, pretože:

Máme viac ako 25 ročnú skúsenosť

Vybralo si nás viac ako 2000 spokojných zákazníkov

 Sme realizovali viac ako 3000 väzníkových striech

Odovzdali sme viac ako 840 000 m² plochy väzníkových striech

Pri našej práci je pre nás dôležité:

osobná konzultácia a následné poradenstvo už v prípravných fázach výstavby

flexibilné a podrobné vypracovanie ponuky​​

spracovanie korektných ponúk založených predovšetkým na bezpečnosti konštrukcie​​

dodržiavanie termínov realizácie​​

zaručenie vopred vypočítaných cien a ďalších dohodnutých podmienok​​​

aplikácia komplexných technických riešení na vysokej úrovni

VEDÚCI NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Ing. Ladislav FERENCZ, stavebný inžinier

konateľ, majiteľ spoločnosti

 „Práca je pre nás vytváraním hodnôt. Produkciou našich vysoko kvalitných a odolných strešných konštrukcií chceme zákazníkom poskytnúť užitočnú hodnotu v snahe o bezpečnejší a šťastnejší každodenný život.“

Ing. Balázs FERENCZ, stavebný inžinier

konateľ, majiteľ spoločnosti, statik

 "Každý deň sa snažíme byť lepší a inovatívnejší. Náš úspech je založený na vášnivej práci a snahe o vynikajúcu kvalitu. Vďaka nim, okrem iného, v súčasnosti máme viac ako 2 000 spokojných zákazníkov."

Ing. Oto CSIBA, stavebný inžinier

majiteľ spoločnosti, zodpovedný projektant a statik

"Pri projektovaní našich nosných konštrukcií považujem za dôležité mať kompletný technický výklad aktuálnej úlohy a jej profesionálne riešenie. Z toho vyplývajúc naša spoločnosť pracuje kvalifikovanými odborníkmi."

Nechajte na nás Vašu strešnú konštrukciu, pretože Váš nový domov potrebuje nielen bezpečný základ, ale aj bezpečnú a odolnú strechu.

bottom of page